Zápasy na domácom ihrisku, áčko 6 prehra

Ž: STR 21.9. OFK Drahovce 4:4 TJ Družst. Dechtice (dohrávka 4. kola)                                 G: Martin Janovský 4

P: SO 24.9. 10.30 OFK Drahovce 5:2 TJ Družstevník Veľké Kostoľany
G: Marek Kotlár 2, Shady Orišeková, Andrej Herák, Dušan Mazáň
D: SO 24.9. 15.30 OFK Drahovce/TJ Madunice 1:2 TJ Družst. V. Kostoľany
G: Adrián Šúst
Ž: NE 25.9. 13.00 OFK Drahovce 4:1 TJ Družstevník Pastuchov
G: Martin Janovský 2, Lukáš Cesnek, Matúš Gabriš
A: NE 25.9. 15.30 OFK Drahovce 0:1 OŠK Križovany nad Dudváhom



Áčko 5 prehra, famózny strelci Janovský a Kotlár…

P: 14.9. 17.00 OŠK Dubovany 2:1 OFK Drahovce (predohrávka 13. kola)

G: Marek Kotlár

Ž: 15.9. 16.00 ŠK 2011 Pečeňady 4:1 OFK Drahovce (predohrávka 13. kola)

G: Martin Janovský

Ž: 17.9. 15.30 ŠK Dvorníky 3:6 OFK Drahovce (5. kolo)

G: Martin Janovský 6 gólov !!!

D: 17.9. 15.30 TJ Slovan Ostrov 4:3 OFK Drahovce/TJ Madunice (5. kolo)

G: Matej Slovák, Adrián Šúst, Michal Dzuro

A: 18.9. 15.30 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 3:2 OFK Drahovce (5. kolo)

G: Martin Vančo, Marek Gabriš

P: 19.9. 17.00 TJ Slovan Ostrov 2:9 OFK Drahovce (5. kolo)

G: Marek Koltár 6 gólov !!!, Andrej Herák, Dušan Mazáň, Ľudovít Hanesz



Všetci doma…jediný bod zachránil dorast….

P: SO 10.9. 10.30  OFK Drahovce 0:5 FK Šulekovo

D: SO 10.9. 16.00  OFK Drahovce/TJ Madunice 3:3 FK Šulekovo

G: Adrián Šúst 2, Marcel Moravčík 1

Ž: (zápas s Dechticami preložený na 21.9.2016)

A: NE 11.9. 16.00  OFK Drahovce 2:4 TJ Slavoj Moravský sv. Ján

G: Marek Zajac (11 m ), Mário Bihari



Žiaci 2 zápasy, áčko do Zvončína, dorast voľno…

Ž: štv 1.9. 16.00   OFK Drahovce 3:1 OŠK Prašník  (predohrávka 12. kola)

G: Lukáš Cesnek 2, Martin Janovský 1

Ž: SO 3.9. 14.00   TJ Sokolovce 0:5 OFK Drahovce

G: Martin Janovský 2, Martin Zivčák 1, Marek Kotlár 1, vlastný 1

D: Dorast má voľno.

A: SO 3.9. 16.00   TJ Družstevník Zvončín 8:2 OFK Drahovce

G: Martin Vančo, Mário Bihari

P: PO 5.9. 18.00   TJ Slovan Červeník 0:2 OFK Drahovce

G: Marek Kotlár, Dušan Mazáň



Na Drahovské vrtochy všetci doma !!!

P: SO 27.8. 10.30  OFK Drahovce 5:1 TJ Slovan Koplotovce

G: Dávid Putera 2, Andrej Herák 2, Marek Kotlár 1

D: SO 27.8. 17.00  OFK Drahovce/TJ Madunice 3:2 FC Horses Šúrovce/Siladice

G: Michal Dzuro, Adrián Pikna, Adrián Šúst

Ž: NE 28.8. 14.30  OFK Drahovce 10:0 TJ Slovan Veľké Orvište

G: M. Janovský 3, Ľ. Karaba 2, M. Gabriš 2, P. Hargaš 1, Ľ. Hanesz 1, M. Kotlár 1

A: NE 28.8. 17.00 OFK Drahovce 1:2 TJ Nafta Gbely 

G: Mário Bihari



Facebook