Na programe sú dôležité domáce zápasy…

„A“ mužstvo – 6. liga – MEVASPORT        

22.10. 14.00   OFK Drahovce : ŠK Slávia Zeleneč – vstupné: 1€

Dorast – 6. liga sk. B

21.10. 14.00   OFK Drahovce : ŠK Dvorníky (ihrisko Madunice)

Žiaci – 4. liga

22.10. 11.30   OFK Drahovce : FK AŠK Slávia Trnava

Prípravka – skupina D            

21.10. 10.30   OFK Drahovce : TJ Družstevník Veľké Kostoľany

Predprípravka:

18.10. 17.00   Modranka 1:4 Drahovce

G: Tobiáš Michálek 3, Šimon Huboňa 1



Jediné vonkajšie body zaznamenali naši najmenší!!!

„A“ mužstvo – 6. liga – MEVASPORT        

15.10. 14.30   TJ Slovan Červeník 7:1 OFK Drahovce

G: Mário Šúst

Dorast – 6. liga sk. B

14.10. 14.30   TJ Družstevník Dolný Lopašov 5:1 OFK Drahovce

G: Matej Slovák

Žiaci – 4. liga

15.10. 12.00   OŠK Smolenice 5:0 OFK Drahovce

Prípravka – skupina D

15.10. 10.30   TJ Družstevník Chtelnica 1:2 OFK Drahovce

G: Šimon Huboňa 2

Predprípravka:

11.10. 17.00 Chtelnica 4:7 Drahovce

G: Š. Huboňa 3, R. Michálek 1, T. Michálek 1, A. Nitka 1, D. Šandor 1

12.10. 17.00 Trakovice 5:13 Drahovce

G: R. Michálek 4, T. Michálek 3, D. Šandor 3, Š. Huboňa 2, A. Nitka 1



Áčko a prípravka voľno, zvyšok nahral skóre 18:0 !!!

Áčko: voľno

Dorast: 7.10. 12.00   OFK Drahovce 2:0 TJ Slovan Červeník (ihrisko Madunice)

G: Kristián Mráz, Michal Dzuro

Žiaci: 7.10. 14.30   OFK Drahovce 5:0 FK Krakovany

G: M. Kotlár, M. Babečka, R. Miklóš, P. Hargaš, F. Zivčák

Prípravka: voľno

Predprípravka: 5.10. 17.00   Dvorníky 0:11 Drahovce

G: Šimon Huboňa 9, Riško Michálek 1, David Šandor 1



Z vonkajších zápasov OFK zobralo súperom takmer všetky body!!!

Predprípravka: 28.9. 17.00   Vrbové 1:7 Drahovce

G: Šimon Huboňa 5, Michal Rapavý 1, Richard Michálek 1

Prípravka: 30.9. 10.00   MFK Vrbové 1:4 OFK Drahovce

G: Šimon Huboňa 2, vlastný gól 2

Žiaci: 1.10. 11.00   SFC Kopánka Trnava 2:4 OFK Drahovce

G: Marek Kotlár 3, Matej Babečka 1

Dorast: 30.9. 13.00   TJ Bojničky 2:4: OFK Drahovce

G: Michal Dzuro 2, Samuel Mráz 1, Matej Slovák 1

Áčko: 30.9. 15.30 OŠK Dolná Krupá 3:0 OFK Drahovce



Tento víkend získali body len naši najmenší!!!

Predprípravka:

24.9. 10.30   Drahovce 5:4 Hrnčiarovce

G: Š. Huboňa 3, M. Rapavý 1, A. Nitka 1

25.9. 17.00   Drahovce 7:1 Zeleneč

G: R. Michálek 2, D. Šandor 2, Š. Huboňa 1, M. Rapavý 1, P. Seriš 1

Prípravka:

23.9. 10.30   OFK Drahovce 6:1 TJ Družstevník Dolný Lopašov

G: R. Michálek 2, R. Michalčík 2, P. Seriš 1, Š. Huboňa 1

Dorast:

23.9. 15.30   OFK Drahovce 1:5 TJ Slovan Ostrov (ihrisko Madunice)

G: Jozef Lacheta

Žiaci:

24.9. 13.00   OFK Drahovce 1:4 ŠK Slávia Zeleneč

G: Michal Mikula

Áčko:

24.9. 15.30   OFK Drahovce 0:6 TJ Družstevník Horná Krupá



Facebook