Už zostalo len ÁČKO…na HODY do Koplotoviec :)

12.11. 13.30   TJ Slovan Koplotovce 1:4 OFK Drahovce

G: Mário Bihari 2, Miloš Potrok 1, vlastný gól 1



Posledný domáci zápas áčka, posledné zápasy žiakov a predprípravky v sezóne, dorast a prípravka už skončili…

„A“ mužstvo – 6. liga – MEVASPORT       

5.11. 13.30   OFK Drahovce 2:4 TJ Družstevník Špačince

G: Martin Vančo, Mário Valla

Žiaci – 4. liga

5.11. 11.00   OFK Drahovce 0:5 ŠK Modranka

Predprípravka:

4.11. 10.30   Lokomotíva Trnava 4:1 OFK Drahovce



Lopta sa bude gúľala v sobotu na súperových ihriskách!!!

„A“ mužstvo – 6. liga – MEVASPORT        

28.10. 14.00   FK Krakovany 0:1 OFK Drahovce

G: Mário Bihari

Dorast – 6. liga sk. B

28.10. 11.30   OŠK Veselé 2:4 OFK Drahovce

G: Kristián Mráz 2, Adrián Šúst 1, Patrik Rapavý 1

Žiaci – 4. liga

28.10. 11.45   ŠK Cífer 9:0 OFK Drahovce

Prípravka – skupina D            

28.10. 10.30   TJ Slovan Ostrov 1:2 OFK Drahovce

G: Šimon Huboňa, Michal Rapavý

Predprípravka:
29.10. 11.00   OFK Drahovce : Jaslovské Bohunice (odložené)



Tento víkend s takmer plným bodovým ziskom !!!

„A“ mužstvo – 6. liga – MEVASPORT        

22.10. 14.00   OFK Drahovce 3:0 ŠK Slávia Zeleneč

G: Martin Vančo 2, Mário Bihari 1

Dorast – 6. liga sk. B

21.10. 14.00   OFK Drahovce 7:1 ŠK Dvorníky (ihrisko Madunice)

G: Kristián Mráz 4, Matej Slovák 1, Patrik Rapavý 1, Adrián Šúst 1

Žiaci – 4. liga

22.10. 11.30   OFK Drahovce 3:5 FK AŠK Slávia Trnava

G: Filip Zivčák 2, Dávid Barkóczi 1

Prípravka – skupina D            

21.10. 10.30   OFK Drahovce 2:0 TJ Družstevník Veľké Kostoľany

G: Šimon Huboňa 2

Predprípravka:

18.10. 17.00   Modranka 1:4 Drahovce

G: Tobiáš Michálek 3, Šimon Huboňa 1



Jediné vonkajšie body zaznamenali naši najmenší!!!

„A“ mužstvo – 6. liga – MEVASPORT        

15.10. 14.30   TJ Slovan Červeník 7:1 OFK Drahovce

G: Mário Šúst

Dorast – 6. liga sk. B

14.10. 14.30   TJ Družstevník Dolný Lopašov 5:1 OFK Drahovce

G: Matej Slovák

Žiaci – 4. liga

15.10. 12.00   OŠK Smolenice 5:0 OFK Drahovce

Prípravka – skupina D

15.10. 10.30   TJ Družstevník Chtelnica 1:2 OFK Drahovce

G: Šimon Huboňa 2

Predprípravka:

11.10. 17.00 Chtelnica 4:7 Drahovce

G: Š. Huboňa 3, R. Michálek 1, T. Michálek 1, A. Nitka 1, D. Šandor 1

12.10. 17.00 Trakovice 5:13 Drahovce

G: R. Michálek 4, T. Michálek 3, D. Šandor 3, Š. Huboňa 2, A. Nitka 1



Facebook