Kategória: Novinky

Cez víkend 9 vonkajších bodov

U09  27.9. 17.00  OFK Drahovce 4:4 MFK Vrbové G: O. Paulovič 2, M. Zajac 2

U15  30.9. 10.30  H. Otrokovce 0:6 OFK Drahovce

G: P. Čimo 3, S. Šimanský, J. Holík, D. Hrošek

U09  30.9. 12.00  PFK Piešťany B 6:2 OFK Drahovce G: M. Zajac, M. Brezovský

U13  1.10. 10.30  TJ Siladice 0:12 OFK Drahovce G: N. Košťálová 3, N. Hrošková 2,

M. Huboňa, J. Oríšek, D. Michalčík, J. Lengsfeld, S. Pallai, T. Paulovičová, vlastný

“A”  1.10. 14.30  OFK Majcichov 2:4 OFK Drahovce

G: M. Németh 2, M. Rusnák, P. Kosa

 



Áčko a U15-tka doma víťazne, dorast s vonkajšou prehrou

U09  23.9. 10.00  OFK Drahovce : MFK Vrbové (preložené na 27.9. 17.00)

U19  23.9. 15.30  ŠK Hrnčiarovce nad Parnou 5:0 OFK Drahovce

“A”  23.9. 15.30  OFK Drahovce 5:1 TJ Bohdanovce

G: M. Németh 2, D. Marušic, M. Rusnák, P. Kosa

U15  24.9. 13.00  OFK Drahovce 5:0 FC Slovan Hlohovec B

G: J. Holík, S. Šimanský, M. Huboňa, J. Oríšek, M. Rapavý



8 zápasov / 4 dni

U15  14.9. 17.00  OFK Drahovce 7:0 TJ Brestovany

G: D. Michalčík 3, N. Hrošková 2, D. Hrošek, J. Oríšek

U19  14.9. 17.00  TJ Horné Orešany 0:9 OFK Drahovce

G: M. Kotlár 3, N. Dzuro 2, D. Vančo, A. Vilhem, A. Toráč, Ľ. Hanesz

U99  15.9. 15.00  OFK Drahovce 0:3 Stará Turá (starí páni)

U09  15.9. 17.00  TJ FC Kátlovce 10:7 OFK Drahovce

G: O. Paulovič 4, M. Zajac 3

U13  16.9. 10.30  MFK Vrbové 1:2 OFK Drahovce

G: N. Hrošková, M. Huboňa

U19  16.9. 15.30  OFK Drahovce 0:2 ŠK Cífer B

U15  17.9. 13.00  MFK Vrbové 2:1 OFK Drahovce G: J. Oríšek

“A”  17.9. 15.30  TJ Siladice 4:2 OFK Drahovce

G: P. Hargaš, M. Németh



U15 má voľno, všetci okrem dorastu doma

U13  9.9. 10.30  OFK Drahovce 9:0 OFK Trebatice B

G: M. Huboňa 4, N. Hrošková 3, D. Michalčík, M. Jakubkovič;

U09  9.9. 12.00  OFK Drahovce 3:3 OŠK Veselé

G: M. Zajac 2, O. Paulovič;

U19  9.9. 16.00  TJ V. Kostoľany 1:4 OFK Drahovce

G: D. Seko, A. Vilhelm, M. Kotlár, A. Michálek;

“A”  10.9. 16.00  OFK Drahovce 0:0 OFK Bučany;

U13  12.9. 17.30  OFK Drahovce 5:0 TJ Chtelnica

G: S. Pallai 2, N. Hrošková, M. Huboňa, J. Oríšek



6 zápasov za 6 dní

U09  31.8. 17.30  OFK Drahovce 5:4 Futb. škola T. Vričana

G: O. Paulovič 2, M. Zajac 2, L. Vasi

U13  01.9. 10.00  OFK Drahovce 7:0 Futb. škola T. Vričana

G: M. Huboňa 3, J. Oríšek 2, T. Košťál, N. Hrošková

“A”  02.9. 16.00  TJ Zvončín 6:0 OFK Drahovce

U15  03.9. 13.30  TJ V. Kostoľany 1:0 OFK Drahovce

U19  03.9. 13.30  OFK Drahovce 16:0 TJ Madunice

G: M. Kotlár 4, D. Seko 3, N. Dzuro 2, J. Rusnák 2,

S. Briška, R. Michálek, A. Michálek, A. Toráč, M. Čellár

U15  05.9. 17.00  OFK Drahovce 1:6 TJ Slovan Červeník

G: J. Holík



Facebook