Áčko zvíťazilo v Zavare, prípravka hrá v utorok…

Ž – 1. 10. 10.30 – Drahovce 3:0 Hlohovec G: M. Huboňa 2, T. Michálek

D – 1. 10. 14.30 – Drahovce 1:9 Malženice G: A. Vilhelm

A – 2. 10. 14.30 – Zavar 1:5 Drahovce G: M. Németh 3, L. Cesnek, M. Rusnák

P – 4. 10. 16.30 – Drahovce : V. Kostoľany



Áčko zaznamenalo dôležité víťazstvo s Leopoldovom

Ž: 22.9. 17.00  Malženice 0:3 Drahovce G: T. MIchálek 2, T. Boďa

D: 24.9. 16.30  Šúrovce 4:1 Drahovce G: A. Janovský

P: 25.9. 12.00  Piešťany 4:4 Drahovce G: N. Hrošková 3, T. Košťál

A: 25.9. 15.30  Drahovce 4:2 Leopoldov

G: T. Onder, D. Vančo, M. Rusnák, M. Németh



Mládeži OFK sa nedarilo, áčko v Trakoviciach získalo 3 body

U11 – 15.9. 12.00 Spartak Trnava 1:7 Drahovce

G: N. Hrošková 5, M. Zajac 1, J. Oríšek 1 

U19 – 15.9. 16.00 Drahovce 0:6 J. Bohunice

U13 – 17.9. 10.30 Vrbové 3:1 Drahovce G: M. Huboňa

U11 – 17.9. 12.00 Drahovce 2:3 Leopoldov G: S. Pallai, D. Michalčík

“A” – 17.9. 15.30 Trakovice 0:2 Drahovce G: M. Rusnák, M. Rusnáčik

U19 – 18.9. 12.00 Drahovce 0:1 V. Kostoľany



Martin Rusnák zaznamenal proti Dubovanom hetrik, vysoké víťazstvo žiakov…

Ž: SO 10.9. 10.30  Drahovce 15:0 Siladice

G: T. Michálek 3, D. Hrošek 3, D. Michalčík 2, N. Hrošková 2, T. Košťál,

S. Pallai, J. Lengsfeld, M. Huboňa, S. Šimanský

D: SO 10.9. 16.00  Špačince 2:6 Drahovce

G: M. Kotlár 4, N. Dzuro 2

P: NE 11.9.  10.00  Špačince 12:1 Drahovce G: T. Košťál

A: NE 11.9.  16.00  Drahovce 5:2 Dubovany

G: M. Rusnák 3, M. Gabriš 1, M. Vančo 1



Máme za sebou 6 zápasov, kde sme získali 7 bodov!!!

01.09. 12.00 U11 Banka 5:10 Drahovce
G: N. Hrošková 3, D. Michalčík 2, T. Košťál 2, J. Oríšek, M. Sládeček, M. Urbánek  
01.09. 14.30 U19 Chtelnica 1:1 Drahovce G: Matej Babečka
02.09. 17.00 U13 Trebatice 2:1 Drahovce G: Matúš Huboňa
03.09. 12.00 U11 Drahovce 5:0 J. Bohunice
G: N. Hrošková 2, M. Čellár, M. Zajac, T. Košťál
03.09. 16.00 U19 Drahovce 0:5 Dubovany
04.09. 16.00 “A” Moravany 4:3 Drahovce
G: Martin Rusnák 2, Martin Horúcka 1


Facebook