Dorast posledný zápas sezóny, žiaci už skončili – prezimujú na 1. priečke…

A: 26.10. 14.00  OFK Drahovce : TJ Družstevník Pavlice – vstupné: 1€

D: 26.10. 14.30  MFK Vrbové : OFK Drahovce

P: 26.10. 10.30  OFK Drahovce : TJ Madunice



Áčko ďaľšia prehra, 3 góly Rapavého, prípravka voľno…

A: 20.10. 14.00  TJ Slovan Červeník 1:0 OFK Drahovce

D: 19.10. 14.00  OFK Drahovce 3:3 ŠK Pečeňady G: Patrik Rapavý 3

Ž: 20.10. 12.00  TJ Madunice/OFK Drahovce 8:1 TJ Slovan V. Orvište                              G: A. Herák 2, M. Kotlár 2, Š. Kuna 2, M. Mikula, A. Toráč

P: voľno



Áčko 2-krát po sebe doma bez výhry, víťazní žiaci a dorast na súperových ihriskách…

„A“ mužstvo – 6. liga MEVA SPORT
13.10. 14.30  OFK Drahovce 0:1 FK Biely Kostol

Dorast – 6. liga sk. B
12.10. 14.30  TJ Slovan Veľké Orvište 0:2 OFK Drahovce G: P. Hargaš, P. Rapavý

Žiaci – 5. liga sk. B
12.10. 14.30  TJ Družstevník Pastuchov 0:2 OFK Drahovce/ TJ Madunice                    G: M. Mikula, A. Toráč

Prípravka – 6. liga sk. D
9.10. 16.30  OFK Drahovce 1:4 PFK Piešťany G: S. Šimanský



Doma všetci bez prehry…

„A“ mužstvo – 6. liga MEVA SPORT
6.10. 14.30  OFK Drahovce 2:2 OŠK Križovany nad Dudváhom
G: Martin Vančo, Patrik Szabo

Dorast – 6. liga sk. B
5.10. 14.30  OFK Drahovce 2:2 MTK Leopoldov
G: Roman Miklóš, Martin Šimák

Žiaci – 5. liga sk. B
5.10. 12.30  OFK Drahovce/ TJ Madunice 4:0 TJ Družstevník Chtelnica
G: Marek Kotlár 2, Šimon Kuna, Andrej Toráč

Prípravka – 6. liga sk. D
5.10. 10.30  OFK Drahovce 8:0 OŠK Dubovany                                                                G: Šimon Huboňa 3, David Šandor 3, Michal Rapavý, Adam Nitka



Áčko získalo skalp prvého Zavara, víťazne aj prípravka…

A – 28.9. 15.30  OŠK Zavar 1:2 OFK Drahovce G: M. Vančo, J. Poláčik (11 m)
D – 28.9. 15.30  TJ Družstevník Pastuchov 2:1 OFK Drahovce G: P. Rapavý
Ž – 29.9. 12.00  ŠK Dvorníky 2:2 OFK Drahovce/ TJ Madunice G: M. Kotlár, Š. Kuna
P – 29.9. 10.30  ŠK Borovce 1:2 OFK Drahovce G: Š. Huboňa, S. Šimanský



Facebook