Z vonku priniesla body len prípravka

P: 2.10. 12.00  TJ Družstevník Žlkovce 1:4 OFK Drahovce

G: Katarína Dzurová 3, Dávid Michalčík 

Ž:  v o ľ n o

D: 2.10. 14.30  OŠK Šúrovce 3:1 OFK Drahovce G: Nikolas Dzuro

A: 3.10. 14.30  OŠK Križovany nad Dudváhom 1:0 OFK Drahovce



Prípravka s jednoznačným víťazstvom, áčko napriek 4 gólom bez bodu

P: 25.9. 12.00   OFK Drahovce 8:1 Futbalová škola R. Hanka

G: D. Michalčík 4, N. Hrošková 2, K. Dzurová 1, A. Novák 1

D: 25.9. 15.30   OFK Drahovce 0:1 ŠK J. Bohunice

Ž: 26.9. 09.30   TJ Družstevník Chtelnica 2:0 OFK Drahovce

A: 26.9. 15.30   TJ Slovan Červeník 7:4 OFK Drahovce

G: Michal Németh 2, Martin Horúcka 2



Majstrovské zápasy si môžete vychutnať každý deň!

Ž: 14.9. 17.00  09. kolo  TJ Družstevník Dechtice 0:10 OFK Drahovce

G: M. Rapavý 3, J. Lengsfeld 3, T. Michálek 1, T. Boďa 1, D. Šandor 1, D. Hrošek 1

A: 15.9. 16.00  17. kolo  OFK Drahovce 3:2 ŠK Slávia Zeleneč  G: Martin Rusnák 3

D: 15.9. 16.00  02. kolo  ŠK Blava J. Bohunice 4:1 OFK Drahovce G: F. Zivčák

Ž: 16.9. 17.00  06. kolo  OTJ Banka 0:3 OFK Drahovce  G: kontumačne

Ž: 18.9. 13.00  04. kolo  OFK Drahovce 7:2 MFK Vrbové

G: S. Šimanský 2, M. Huboňa 2, D. Michalčík 1, D. Hrošek 1, M. Rapavý 1

A: 18.9. 15.30  08. kolo  OFK Drahovce 6:1 FK Voderady

G: Michal Németh 3, Martin Rusnák 2, vlastný gól

D: 18.9. 15.30  08. kolo  MFK Vrbové 1:1 OFK Drahovce G: P. Karaba

P: 19.9. 10.00  04. kolo  MFK Vrbové 14:5 OFK Drahovce

G: D. Michalčík 2, N. Hrošková 2, K. Dzurová 1



Dorast dva zápasy doma mimo víkend

D: 08.09. 17.00  OFK Drahovce 2:2 TJ Družstevník Chtelnica  G: M. Kotlár, Ľ. Karaba

Ž: 09.09. 16.30  PFK Piešťany C 0:7 OFK Drahovce

G: T. Michálek 2, M. Huboňa 2, D. Michalčík 1, D. Šandor 1, S. Šimanský

Ž: 11.09. 10.30  SPORTAcademy Hlohovec 1:1 OFK Drahovce  G: T. Michálek

P: 11.09. 12.00  OFK Drahovce 1:18 ŠK Blava J. Bohunice  G: D. Michalčík

A: 12.09. 16.00  FK Krakovany 1:1 OFK Drahovce  G: Marek zajac

D: 13.09. 17.00  OFK Drahovce 0:0 TJ Družstevník Brestovany



Cez víkend víťazne len žiaci

Ž: 02.09. 17.30   2. kolo  OFK Drahovce 3:0 MTK Leopoldov

G: David Šandor, Matúš Huboňa, Tobiáš Michálek

P: 04.09. 12.00   2. kolo  TJ Slovan Červeník 4:3 OFK Drahovce

G: Dávid Michalčík 2, Katarína Dzurová

D: 04.09. 11.00   6. kolo  ŠK 2011 Pečeňady 1:1 OFK Drahovce

G: Marek Kotlár

A: 05.09.  16.00  6. kolo  OFK Drahovce 1:1 OFK Bučany

G: Daniel Marušic



Facebook